0212
251
7955
Avustralya

Her yıl binlerce Türk öğrenci lise eğitiminden sonra daha iyi bir gelecek ve iş için yurtdışında üniversite alternatiflerini araştırıyor. Yanlış yönlendirmeler, maliyet hesapları ve yanlış seçimlerden dolayı bir çoğu yurtdışı eğitim almaktan ve yurtdışında üniversite okumaktan vazgeçiyor veya mutsuz oluyor. Yurtdışında üniversite seçimi ve başvurusu şansa bırakılamayacak kadar hassas bir konudur.Bu konuda uzman personelimiz her yıl binlerce öğrenciye ücretisz danışmanlık yapmakta ve zorlu sürecte öğrencilerin yanında olmaktadır.
 
World Yurtdışı Eğitim aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını vererek yurtdışı eğitiminize netlik kazandıracak ve yurtdışında eğitim almak için harcanacak zaman, para ve çabanın karşılığının alınmasında doğru adımları atarak eğitiminizden keyif almanızı sağlayacaktır.
 
World Yurtdışı Eğitim olarak kuruluşundan beri öğrenciyi sahip olduklarıyla en iyi yere ulaştırmayı ilke edinmiş, sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet, yurtdışında kurmuş olduğu geniş eğitim ortaklıkları ile en önemli yurtdışı eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. Üniversite gibi insan geleceğini çok büyük oranda şekillendiren bir eğitim dönemini uzman yurtdışı eğitim danışmanlarıyla detaylıca görüşmek ve sizin ve geleceğiniz için en faydalı yurtdışında üniversite programını belirlemek için World Yurtdışı Eğitim ofisimize bekliyoruz.