0212
251
7955
İNGİLTERE ÜNİVERSİTELERİ

Yurtdışında Üniversite Eğitimi
 
Yurt içinde mi yoksa yurtdışında üniversite mi okumalıyım sorusu hepimizin yaşadığı bir süreçtir. Çoğu zaman Türkiye’deki bir özel üniversitenin eğitim maliyeti yurtdışında üniversitelerin eğitim maliyetleriyle eş değer olmaktadır.Kariyer olanakları açısından da yurtdışında üniversite eğitiminin iş dünyasında sağlayacağı avantajlar yurtdışı eğitimi giderek popüler ve mantıklı bir seçim haline getirmektedir.
 
Yurtdışında ki üniversite sistemi, ülkemizdeki üniversite sisteminden birçok uygulama ve sistem faklılıkları ile ayrılmaktadır. Buna ek olarak, ülkelerin eğitim sistemleri de birbirinden farklılıklar göstermekte ve bu durum öğrencilerin karar verme ve kayıt aşamalarını zorlaştırmaktadır. İngiltere Üniversiteleri, Amerika Üniversiteleri, Kanada Üniversiteleri, Avustralya Üniversiteleri, Almanya Üniversiteleri gibi seçenekler adayların en çok düşündüğü seçeneklerdir.
 
Her yıl binlerce Türk öğrenci lise eğitiminden sonra daha iyi bir gelecek ve iş için yurtdışında üniversite alternatiflerini araştırıyor. Yanlış yönlendirmeler, maliyet hesapları ve yanlış seçimlerden dolayı bir çoğu yurtdışı eğitim almaktan ve yurtdışında üniversite okumaktan vazgeçiyor veya mutsuz oluyor. Yurtdışında üniversite seçimi ve başvurusu şansa bırakılamayacak kadar hassas bir konudur.Bu konuda uzman personelimiz her yıl binlerce öğrenciye ücretisz danışmanlık yapmakta ve zorlu sürecte öğrencilerin yanında olmaktadır.
 
World Yurtdışı Eğitim aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını vererek yurtdışı eğitiminize netlik kazandıracak ve yurtdışında eğitim almak için harcanacak zaman, para ve çabanın karşılığının alınmasında doğru adımları atarak eğitiminizden keyif almanızı sağlayacaktır.
 
World Yurtdışı Eğitim olarak kuruluşundan beri öğrenciyi sahip olduklarıyla en iyi yere ulaştırmayı ilke edinmiş, sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet, yurtdışında kurmuş olduğu geniş eğitim ortaklıkları ile en önemli yurtdışı eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. Üniversite gibi insan geleceğini çok büyük oranda şekillendiren bir eğitim dönemini uzman yurtdışı eğitim danışmanlarıyla detaylıca görüşmek ve sizin ve geleceğiniz için en faydalı yurtdışında üniversite programını belirlemek için World Yurtdışı Eğitim ofisimize bekliyoruz.