0212
251
7955
Neden Biz

NEDEN WORLD YURTDIŞI EĞİTİM?

Yurtdışı eğitimi uzun ve zor bir süreçtir. Hayatınızda belki de bir kez karşınıza çıkabilecek bir fırsatken doğru yönetilmediği takdirde sizi yıpratan bir duruma dönüşebilir. Biz, World Yurtdışı Eğitim olarak hayatınızın bu çok özel deneyiminde size yol arkadaşı olmak, sorunlarınızı çözmek, eğitiminizin maksimum verimle sonuçlanması için çalışmak ve yurtdışı maceranızın keyfine varmanızı sağlamak için buradayız.

Sayısız öğrenci tarafından tercih edilme nedenlerimiz;

World Yurtdışı Eğitim; Önce danışanını tanımaya ve ne istediğini anlayabilmeye yönelik sıcak bir muhabbet ortamı sağlar. Sonrasında sayısız okul ve program seçeneği içinden sizin için en uygun olanı bulur ve seçenekleri minimuma indirerek en isabetli kararı almanıza yardımcı olur.

World Yurtdışı Eğitim; Karar verilen okul ve program ile ilgili tüm kayıt işlemlerini 1-2 gün içerisinde tamamlar. Böylelikle sizin için kafa karıştıran ancak bizler için küçük teferruatlar olan bu prosedürlerin yaşatacağı gereksiz zaman kayıpları ve can sıkıntılarını yaşamamış olursunuz.

World Yurtdışı Eğitim; Temsilciliğini yaptığı okullara düzenlediği ziyaretler ve derslerine sağladığı katılımlar sayesinde bölgenin yapısı hakkında sizlere bilgi vererek yeni yaşamınıza çok daha kolay odaklanmanızı sağlar.

World Yurtdışı Eğitim; Hatırı sayılır sayıda öğrenci portföyüne sahip olduğu ve her geçen sene danışmanlığını yaptığı öğrenci sayısını artırdığı için temsilciliğini yaptığı okullardan aldığı ekstra promosyonları da danışan öğrencilerine yansıtarak çok daha avantajlı fiyatlar almalarını sağlar. 

World Yurtdışı Eğitim; Öğrencinin başvuru formunu doldurmaktan evraklarını tamamlamaya ve bu evrakların okula teslimine kadar olan tüm bu süreci takip etmekten sorumludur. Üstelik tüm bu hizmetleri öğrencileri için ücretsiz sunarak onların bu posta masraflarından kurtulmalarını da sağlar.

World Yurtdışı Eğitim; Okul kayıt işlemleri, vize işlemleri, konaklama rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, gidilen ülkenin havaalanında karşılanma, yurtdışı para transferleri gibi konularda da size ücretsiz destek olarak yurtdışı eğitim serüveninizi keyifli ve güvenilir hale getirir.

World Yurtdışı Eğitim; Okul kaydınız tamamlandıktan sonra sizinle irtibatı asla kesmez ve sürekli devam edecek olan güçlü iletişimi sayesinde orada yalnız olmadığınızı ve karşınıza çıkabilecek her türlü sorun ve sıkıntıda yanınızda olduğunu hissettirmek ister.