0212
251
7955
YURTDIŞINDA YAZ OKULU

Yaz okulu, yaz kampı veya macera kampı; Yoğun yaz aktiviteleri içeren bu dil eğitimi programları özellikle 7-17 yaş aralığında bulunan gençlerimiz tarafından yoğunlukla talep gören programlarımızın başında geliyor.

Gençlerimiz bu programlarla yabancı dillerini geliştirmenin yanı sıra, yurtdışında değişik bir kültürü tanıma imkanı buluyor hem de yeni arkadaşlıklar oluşturarak çoğul kültürde yaşamı deneyimliyor.Yaz kampı ile birlikte macera odaklı ve üst yaş grubunun katılabileceği macera programlarında ise extreme sporlardan tutunda, aklınıza gelebilecek her tür macera yine yurtdışında ve eğlenirken öğreten programlar olan “macera kampları” ile sunuluyor.

Yurtdışında yaz programları içinden tercihiniz hangi tür program olursa olsun çocuğunuzun döndüğünde özgüvenindeki artışı ve bağımsız davranışlarını görerek etkileneceğinizi biz garanti ediyoruz.

Yaz okulu programlarının tamamında güvenlik en ön planda ve eğitim kalitesi konusunda da uzman danışmanlar bu kalitenin düşmemesi için grupları bire bir izliyor ve ayrıca gözetmenler bu grupları 100% denetleyerek oluşabilecek tüm problemleri oluşmadan çözümleyebiliyor.

Yaz okulları programlarının detayları da ülkelere göre değişiklik gösterdiğinden yaz okulları hakkında merak ettiğiniz tüm konularda danışmanlarımıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Yaz okulu danışmanlarımız size en doğru bilgilendirmeyi yaparak doğru okul seçimi konusunda destek olacaktır.